YHTEYSTIEDOT

Siskon Siivous Oy
Helsinki

Ruosilantie 11
00390 Helsinki

 

Puh. 029 3400 900

asiakaspalvelu@siskonsiivous.fi

Siskon Siivous Oy
Tampere

Tammelan puistokatu 14-16
33100 Tampere

 

Puh. 029 3400 900

asiakaspalvelu@siskonsiivous.fi

Siskon Siivous Oy
Turku

Satakunnantie 31
20300 Turku

 

Puh. 029 3400 900

asiakaspalvelu@siskonsiivous.fi

Siskon Siivous Oy
Porvoo

Teollisuustie 17
06150 Porvoo

 

Puh. 029 3400 900

asiakaspalvelu@siskonsiivous.fi

MYYNTI

Tommi Outinen
Myyntipäällikkö
Sopimussiivous / säännöllinen ylläpitosiivous
Pääkaupunkiseutu

0400 980 985

tommi.outinen@siskonsiivous.fi

Joanet Schwartz
Myyntipäällikkö
Kertaluontoiset siivoukset
Pääkaupunkiseutu

040 778 9550

joanet.schwartz@siskonsiivous.fi

Irene Parviainen
Asiakkuusjohtaja
Valtakunnalliset asiakkuudet

040 833 3911

irene.parviainen@siskonsiivous.fi

Carl Jahn
Myyntipäällikkö
Rakennusaikaiset ylläpito- ja loppusiivoukset

040 776 6396

carl.jahn@siskonsiivous.fi

Katja Pusta-Ek
Myyntipäällikkö
Turku
Varsinais-Suomi & Satakunta

040 833 3163

katja.pusta-ek@siskonsiivous.fi

Simo Tenhunen
Tarjouspyynnöt
Tampere
Pirkanmaa & Kanta-Häme

040 860 1500

simo.tenhunen@siskonsiivous.fi

Hannu Koskinen
Tarjouspyynnöt
Itä-Uusimaa

040 528 8889

hannu.koskinen@siskonsiivous.fi

YLLÄPITO- JA SOPIMUSSIIVOUS

Helena Haihu-Nurmi
Palvelujohtaja
Pääkaupunkiseutu

040 823 2821

helena.haihu-nurmi@siskonsiivous.fi

Tiina Timonen
Palvelupäällikkö
Sairaalasiivous
Pääkaupunkiseutu

040 779 5899

tiina.timonen@siskonsiivous.fi

Pille Lõhmus
Palvelupäällikkö
Kunnalliset kohteet
Pääkaupunkiseutu

040 515 5859

pille.lohmus@siskonsiivous.fi

Cristian Copadineanu
Palveluesimies
Kunnalliset kohteet
Pääkaupunkiseutu

050 473 2592

cristian.copadineanu@siskonsiivous.fi

Killy Vainikka
Palveluesimies
Kunnalliset kohteet
Pääkaupunkiseutu

044 315 0294

killy.vainikka@siskonsiivous.fi

Kirsika Sinisalu
Palveluesimies
Kunnalliset kohteet
Pääkaupunkiseutu

040 8241 033

kirsika.sinisalu@siskonsiivous.fi

Niina Nyman
Palveluesimies
Myymäläsiivous

040 150 8289

niina.nyman@siskonsiivous.fi

Katre Laanemets
Palveluesimies
Porrassiivous
Pääkaupunkiseutu

040 809 6680

katre.laanemets@siskonsiivous.fi

Jaanika Horg
Palveluesimies
Porrassiivous
Pääkaupunkiseutu

046 920 0246

jaanika.horg@siskonsiivous.fi

Robert Tedre
Palveluesimies
Toimistosiivous
Pääkaupunkiseutu

040 774 7459

robert.tedre@siskonsiivous.fi

Anni Koskinen
Palvelujohtaja
Hotelli- ja ravintolasiivous
Valtakunnallinen

040 154 5270

anni.koskinen@siskonsiivous.fi

Tarja Kumpulainen
Palvelupäällikkö
Hotellit
Pääkaupunkiseutu

040 776 6694

tarja.kumpulainen@siskonsiivous.fi

Saana Mäki
Palveluesimies
Hotellit ja ravintolat
Pori, Rauma, Vaasa

040 774 7320

saana.maki@siskonsiivous.fi

Iina Steenari
Palveluesimies
Huoneistot ja ravintolat
Pirkanmaa

040 774 7457

iina.steenari@siskonsiivous.fi

Kati Kukkola
Palveluesimies
Huoneistot ja ravintolat
Pääkaupunkiseutu

040 677 1251

kati.kukkola@siskonsiivous.fi

Virpi Saulamo
Palvelupäällikkö
Hotellit
Tampere

0400 412 281

virpi.saulamo@siskonsiivous.fi

Raili Bordi
Palveluesimies
Jyväskylä

050 476 3855

raili.bordi@siskonsiivous.fi

Simo Tenhunen
Palvelupäällikkö
Tampere
Pirkanmaa & Kanta-Häme

040 860 1500

simo.tenhunen@siskonsiivous.fi

Jere Laukkanen
Palveluesimies
Pirkanmaa

040 482 9234

jere.laukkanen@siskonsiivous.fi

Saana Raessuo
Palvelupäällikkö
Turku
Varsinais-Suomi & Satakunta

040 776 7311

saana.raessuo@siskonsiivous.fi

Hannele Ryhänen
Palveluesimies
Varsinais-Suomi

040 833 3151

hannele.ryhanen@siskonsiivous.fi

Merja Teperi-Kemppainen
Palveluesimies
Varsinais-Suomi

050 434 7455

merja.teperi-kemppainen@siskonsiivous.fi

Hannu Koskinen
Aluepäällikkö
Uusimaa / Muu Suomi

040 528 8889

hannu.koskinen@siskonsiivous.fi

Tarja Mäkelä
Palveluesimies
Länsi-Uusimaa

 040 777 4465

tarja.makela@siskonsiivous.fi

Harry Eerikäinen
Palveluesimies
Itä-Uusimaa

 040 833 4561

harry.eerikainen@siskonsiivous.fi

ERIKOISSIIVOUS

Olukayode Adebiyi
Palvelupäällikkö
Erikoissiivous

040 779 0299

kayode.adebiyi@siskonsiivous.fi

Anne Schwartz
Palveluesimies
Erikoissiivous

050 563 5815

anne.m.schwartz@siskonsiivous.fi

Jagadeesan Bhaskaran
Palveluesimies
Erikoissiivous

040 773 3619

jagadeesan@siskonsiivous.fi

Arja Laakso
Palveluesimies
Erikoissiivous

040 777 6649

arja.laakso@siskonsiivous.fi

HALLINTO

Terhi Kotkansalo
Toimitusjohtaja

040 515 2219

terhi.kotkansalo@siskonsiivous.fi

Sanna Seppänen
Talouspäällikkö

 040 565 8240

sanna.seppanen@siskonsiivous.fi

Vesa Fagerlund
Business Controller

040 773 0096

vesa.fagerlund@siskonsiivous.fi

Auli Vainio
Palvelujohtaja

0500 443 423

auli.vainio@siskonsiivous.fi

Paula Haanpää
Kehitysjohtaja, koulutukset

040 773 7708

paula.haanpaa@siskonsiivous.fi

Jonna Mertanen
Henkilöstöhallinnon päällikkö

040 774 7295

jonna.mertanen@siskonsiivous.fi

Noora Kesti
HR-koordinaattori

040 844 2426

noora.kesti@siskonsiivous.fi

Laura Sorri
Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

050 566 9272

laura.sorri@siskonsiivous.fi

LÄHETÄ TARJOUSPYYNTÖ

TURVAPOSTI / SECURE E-MAIL

Käytäthän turvapostia, jos haluat lähettää henkilötietoja sisältäviä tietoja meille. Saat lisäohjeita klikkaamalla linkkiä.

Turvaposti

Please use secure e-mail, if you want to send us information containing personal information. You will see instructions by clicking the link.

Secure Email