Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

Avoinna:

ma-pe klo 8-16
(heinäkuussa pe 8-15)

Laskutustiedot

Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite 003709779129
Välittäjän tunnus 003708599126 (OpenText)
OVT-tunnus 003709779129
Y-tunnus 0977912-9

Emme vastaanota paperisia laskuja.
Pdf-laskut voi lähettää:
ostolaskut@siskonsiivous.fi

Rekrytointi / Recruitment

rekrytointi@siskonsiivous.fi

Kaikki avoimet työpaikat voit löytää alta. Tarvittaessa ota yhteyttä rekrytointiin sähköpostitse.

You can find all open positions below. If you have any questions, contact recruitment via email.

Myynti Uusimaa

Myynti valtakunnallinen

Irene Parviainen

Asiakkuusjohtaja
Valtakunnalliset asiakkuudet

040 833 3911 irene.parviainen@siskonsiivous.fi

Myynti Varsinais-Suomi & Satakunta

Katja Pusta-Ek

Palvelupäällikkö
Varsinais-Suomi & Satakunta

040 833 3163 katja.pusta-ek@siskonsiivous.fi

Myynti Pirkanmaa & Kanta-Häme

Simo Tenhunen

Palvelujohtaja
Pirkanmaa & Kanta-Häme

040 860 1500 simo.tenhunen@siskonsiivous.fi

Myynti muu Suomi

Hannu Koskinen

Palvelupäällikkö
Itä-Uusimaa

040 528 8889 hannu.koskinen@siskonsiivous.fi

Ylläpito & Sopimussiivous

Helena Haihu-Nurmi

Palvelujohtaja
Pääkaupunkiseutu

040 823 2821 helena.haihu-nurmi@siskonsiivous.fi
Tiina Timonen

Palvelupäällikkö
Sairaalasiivous
Pääkaupunkiseutu

040 779 5899 tiina.timonen@siskonsiivous.fi
Kristiina Lõugas

Palveluesihenkilö
Sairaalasiivous
Pääkaupunkiseutu

040 565 5251 kristiina.lougas@siskonsiivous.fi
Mirka Mattila

Palveluesihenkilö
Sairaalasiivous
Pääkaupunkiseutu

050 527 9759 mirka.mattila@siskonsiivous.fi
Pille Lõhmus

Palvelupäällikkö
Kunnalliset kohteet
Pääkaupunkiseutu

040 515 5859 pille.lohmus@siskonsiivous.fi
Cristian Copadineanu

Palveluesihenkilö
Kunnalliset kohteet
Pääkaupunkiseutu

050 473 2592 cristian.copadineanu@siskonsiivous.fi
Karin Koster

Palveluesihenkilö
Kunnalliset kohteet
Pääkaupunkiseutu

050 329 8041 karin.koster@siskonsiivous.fi
Kirsika Sinisalu

Palveluesihenkilö
Kunnalliset kohteet
Pääkaupunkiseutu

040 824 1033 kirsika.sinisalu@siskonsiivous.fi
Killy Vainikka

Palveluesihenkilö
Kunnalliset kohteet
Pääkaupunkiseutu

050 473 3806 killy.vainikka@siskonsiivous.fi
Kati Kukkola

Palvelupäällikkö
Huoneistot, ravintolat ja myymälät
Valtakunnallinen

040 677 1251 kati.kukkola@siskonsiivous.fi
Niina Nyman

Palveluesihenkilö
Myymäläsiivous

040 150 8289 niina.nyman@siskonsiivous.fi
Minna Malm

Palveluesihenkilö
Huoneistot

050 477 0010 minna.malm@siskonsiivous.fi
Robert Tedre

Palvelupäällikkö
Toimisto- ja porrassiivous
Pääkaupunkiseutu

040 774 7459 robert.tedre@siskonsiivous.fi
Irma Varblane

Palveluesihenkilö
Toimistosiivous
Pääkaupunkiseutu

050 325 0846 irma.varblane@siskonsiivous.fi
Claudia Rahnel

Palveluesihenkilö
Toimistosiivous
Pääkaupunkiseutu

050 443 3758 claudia.rahnel@siskonsiivous.fi
Jaanika Horg

Palveluesihenkilö
Porrassiivous
Pääkaupunkiseutu

046 920 0246 jaanika.horg@siskonsiivous.fi
Katre Laanemets

Palveluesihenkilö
Porrassiivous
Pääkaupunkiseutu

040 809 6680 katre.laanemets@siskonsiivous.fi
Anni Koskinen

Palvelujohtaja
Hotelli- ja ravintolasiivous
Valtakunnallinen

040 154 5270 anni.koskinen@siskonsiivous.fi
Tarja Kumpulainen

Kehityspäällikkö
Hotellit
Valtakunnallinen

040 776 6694 tarja.kumpulainen@siskonsiivous.fi
Kadri Sõrmus

Palvelupäällikkö
Hotellit
Pääkaupunkiseutu

050 560 6926 kadri.sormus@siskonsiivous.fi
Livia Aru

Palvelupäällikkö
Hotellit
Pääkaupunkiseutu

040 774 7301 livia.aru@siskonsiivous.fi
Saana Mäki

Palvelupäällikkö
Hotellit ja ravintolat
Pori, Rauma, Vaasa, Tampere

040 774 7320 saana.maki@siskonsiivous.fi
Mia Murro

Housekeeping Supervisor
Pori

040 774 0071 mia.murro@siskonsiivous.fi
Simo Tenhunen

Palvelujohtaja
Pirkanmaa & Kanta-Häme
Varsinais-Suomi & Satakunta

040 860 1500 simo.tenhunen@siskonsiivous.fi
Jere Laukkanen

Palvelupäällikkö
Pirkanmaa

040 482 9234 jere.laukkanen@siskonsiivous.fi
Maria Niemelä

Palveluesihenkilö
Pirkanmaa

050 328 0736 maria.niemela@siskonsiivous.fi
Katja Pusta-Ek

Palvelupäällikkö
Varsinais-Suomi & Satakunta

040 833 3163 katja.pusta-ek@siskonsiivous.fi
Merja Teperi-Kemppainen

Palveluesihenkilö
Varsinais-Suomi

050 434 7455 merja.teperi-kemppainen@siskonsiivous.fi
Leena Haltia

Palveluesihenkilö
Varsinais-Suomi

050 461 8249 leena.haltia@siskonsiivous.fi
Ly Lees

Palveluesihenkilö
Varsinais-Suomi

040 773 2221 ly.lees@siskonsiivous.fi
Hannu Koskinen

Palvelupäällikkö
Itä-Uusimaa

040 528 8889 hannu.koskinen@siskonsiivous.fi

Erikoissiivous

Olukayode Adebiyi

Palvelupäällikkö
Erikoissiivous

040 779 0299 kayode.adebiyi@siskonsiivous.fi
Anne Schwartz

Palveluesihenkilö
Erikoissiivous

050 563 5815 anne.m.schwartz@siskonsiivous.fi
Jag Dheer Bhaskaran

Palveluesihenkilö
Erikoissiivous

040 773 3619 jagadeesan@siskonsiivous.fi

Hallinto

Minna Kylmänen

Kehityspäällikkö

050 566 4017 minna.kylmanen@siskonsiivous.fi
Anna-Leena Valkila

Kehityspäällikkö

050 573 3430 anna-leena.valkila@siskonsiivous.fi
Laura Sorri

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

050 566 9272 laura.sorri@siskonsiivous.fi
Jonna Mertanen

People & Culture Manager

040 774 7295 jonna.mertanen@siskonsiivous.fi

Ota yhteyttä!

Pyydä tarjous tai kysy lisää! Täytä ja lähetä oheinen lomake, niin palaamme asiaan mahdollisimman pian.

 

Huomaathan, että löydät kaikki avoimet työpaikkamme tämän linkin kautta. Hyväksymme vain hakemukset, jotka on vastaanotettu rekrytointijärjestelmämme kautta.

You can find all open positions via the link. Please note we only accept applications received through our recruitment system.

Turvaposti / Secure email

Käytäthän turvapostia, jos haluat lähettää henkilötietoja sisältäviä tietoja meille. Saat lisäohjeita klikkaamalla linkkiä.
Please use secure e-mail, if you want to send us information containing personal information. You will see instructions by clicking the link.
© 2024 Siskon Siivous Oy