fbpx

YHTEYSTIEDOT

Valtakunnalliset siivouspalvelut kaiken kokoisille yrityksille.

Siskon Siivous Oy
Helsinki

Ruosilantie 11
00390 Helsinki

 

Avoinna ma-pe 8-16

 

Puh. 029 3400 900

 

asiakaspalvelu@siskonsiivous.fi

Siskon Siivous Oy
Tampere

Tammelan puistokatu 14-16
33100 Tampere

 

 

 

Puh. 029 3400 900

 

asiakaspalvelu@siskonsiivous.fi

Siskon Siivous Oy
Turku

Satakunnantie 31
20300 Turku

 

 

 

Puh. 029 3400 900

 

asiakaspalvelu@siskonsiivous.fi

Siskon Siivous Oy
Porvoo

Teollisuustie 17
06150 Porvoo

 

 

 

Puh. 029 3400 900

 

asiakaspalvelu@siskonsiivous.fi

Rekrytointi

Yhteydenotot ja kysymykset työpaikoista: rekrytointi@siskonsiivous.fi

Avoimet työpaikat ja hakeminen: rekry.siskonsiivous.fi

Y-tunnus 0977912-9

Paperiset laskut:
Siskon Siivous Oy
Ruosilantie 11
00390 Helsinki

Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite 003709779129
Välittäjän tunnus 003708599126
OVT -tunnus 003709779129

MYYNTI

Tommi Outinen
Myyntipäällikkö
Sopimussiivous
Rakennussiivous
Suojauspalvelut
Pääkaupunkiseutu

0400 980 985

tommi.outinen@siskonsiivous.fi

Carl Jahn
Myyntipäällikkö
Rakennus- ja loppusiivoukset
Erikoissiivoukset
Pääkaupunkiseutu

040 776 6396

carl.jahn@siskonsiivous.fi

Irene Parviainen
Asiakkuusjohtaja
Valtakunnalliset asiakkuudet

040 833 3911

irene.parviainen@siskonsiivous.fi

Hannu Koskinen
Aluepäällikkö
Itä-Uusimaa

040 528 8889

hannu.koskinen@siskonsiivous.fi

Katja Pusta-Ek
Myyntipäällikkö
Turku
Varsinais-Suomi & Satakunta

040 833 3163

katja.pusta-ek@siskonsiivous.fi

Saana Raessuo
Palvelupäällikkö
Turku
Varsinais-Suomi & Satakunta

040 776 7311

saana.raessuo@siskonsiivous.fi

Satu Alestalo
Asiakkuusjohtaja
Tampere
Pirkanmaa & Kanta-Häme

040 801 0838

satu.alestalo@siskonsiivous.fi

Simo Tenhunen
Palvelupäällikkö
Tampere
Pirkanmaa & Kanta-Häme

040 860 1500

simo.tenhunen@siskonsiivous.fi

YLLÄPITOSIIVOUS

Helena Haihu-Nurmi
Palvelujohtaja
Pääkaupunkiseutu

040 823 2821

helena.haihu-nurmi@siskonsiivous.fi

Auli Vainio
Palvelujohtaja
Pääkaupunkiseutu

0500 443 423

auli.vainio@siskonsiivous.fi

Anni Koskinen
Palvelupäällikkö
Hotellit

040 154 5270

anni.koskinen@siskonsiivous.fi

Hannu Koskinen
Aluepäällikkö
Itä-Uusimaa

040 528 8889

hannu.koskinen@siskonsiivous.fi

Saana Raessuo
Palvelupäällikkö
Turku
Varsinais-Suomi & Satakunta

040 776 7311

saana.raessuo@siskonsiivous.fi

Simo Tenhunen
Palvelupäällikkö
Tampere
Pirkanmaa & Kanta-Häme

040 860 1500

simo.tenhunen@siskonsiivous.fi

SOPIMUSSIIVOUS

Tiina Timonen
Palvelupäällikkö
Sairaalasiivous
Pääkaupunkiseutu

040 779 5899

tiina.timonen@siskonsiivous.fi

Pille Lõhmus
Palveluesimies
Kunnalliset kohteet
Pääkaupunkiseutu

040 515 5859

pille.lohmus@siskonsiivous.fi

Niina Nyman
Palveluesimies
Myymäläsiivous
Pääkaupunkiseutu

040 150 8289

niina.nyman@siskonsiivous.fi

Sari Toivanen
Palveluesimies
Hotellit & ravintolat
Pääkaupunkiseutu

040 542 8040

sari.toivanen@siskonsiivous.fi

Anni Koskinen
Palvelupäällikkö
Hotellit

040 154 5270

anni.koskinen@siskonsiivous.fi

Anna-Leena Ettala
Kehityspäällikkö
Hotellit
Pääkaupunkiseutu

0400 199 876

anna-leena.ettala@siskonsiivous.fi

Tarja Kumpulainen
Palveluesimies
Hotellit
Pääkaupunkiseutu

040 776 6694

tarja.kumpulainen@siskonsiivous.fi

Jete Evisalu
Palveluesimies
Hotellit
Pääkaupunkiseutu

040 774 0090

jete.evisalu@siskonsiivous.fi

Arja Laakso
Palveluesimies
Toimistosiivous
Pääkaupunkiseutu

040 777 6649

arja.laakso@siskonsiivous.fi

Tarja Mäkelä
Palveluesimies
Toimistosiivous
Pääkaupunkiseutu

 040 777 4465

tarja.makela@siskonsiivous.fi

Katre Laanemets
Palveluesimies
Porrassiivous
Pääkaupunkiseutu

040 809 6680

katre.laanemets@siskonsiivous.fi

Anne Schwartz
Palveluesimies
Porrassiivous
Pääkaupunkiseutu

040 772 3252

anne.schwartz@siskonsiivous.fi

Sini Rönkä
Palveluesimies
Pirkanmaa

040 777 9220

sini.ronka@siskonsiivous.fi

Iina Steenari
Palveluesimies
Hotellit
Pirkanmaa

040 774 7457

iina.steenari@siskonsiivous.fi

Virpi Saulamo
Palveluesimies
Hotellit
Pirkanmaa

0400 412 281

virpi.saulamo@siskonsiivous.fi

Hannele Ryhänen
Palveluesimies
Varsinais-Suomi & Satakunta

040 833 3151

hannele.ryhanen@siskonsiivous.fi

ERIKOISSIIVOUS

Peter Eklund
Palvelupäällikkö
Rakennus- ja loppusiivoukset

040 833 6692

peter.eklund@siskonsiivous.fi

Virve Ollila
Palvelupäällikkö
Erikoissiivous

040 774 7495

virve.ollila@siskonsiivous.fi

Olukayode Adebiyi
Palveluesimies
Erikoissiivous

040 779 0299

kayode.adebiyi@siskonsiivous.fi

Mauri Nyyssönen
Palveluesimies
Suojauspalvelut

040 776 7119

mauri.nyyssonen@siskonsiivous.fi

Juhana Uusi-Kakkuri
Palveluesimies
Suursiivoukset
Elintarviketeollisuuden palvelut

040 774 0229

juhana.uusi-kakkuri@siskonsiivous.fi

Nuguse Huttunen
Varastomies

0400 670 889

nuguse.huttunen@siskonsiivous.fi

HALLINTO

Terhi Kotkansalo
Toimitusjohtaja

040 515 2219

terhi.kotkansalo@siskonsiivous.fi

Heli Norokorpi
Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

0400 722 782

heli.norokorpi@siskonsiivous.fi

Sanna Seppänen
Talouspäällikkö

 040 565 8240

sanna.seppanen@siskonsiivous.fi

Paula Haanpää
Kehitysjohtaja, koulutukset

040 773 7708

paula.haanpaa@siskonsiivous.fi

Tanja Wilander
Projektipäällikkö

040 779 9415

tanja.wilander@siskonsiivous.fi

Jonna Mertanen
Henkilöstöhallinnon
koordinaattori

040 774 7295

jonna.mertanen@siskonsiivous.fi

Rita Rinkinen
Taloushallinnon assistentti

 0400 725 474

rita.rinkinen@siskonsiivous.fi

Vesa Fagerlund
Business Controller

040 773 0096

vesa.fagerlund@siskonsiivous.fi

HAE TÖITÄ - APPLY FOR A JOB

LÄHETÄ TARJOUSPYYNTÖ