fbpx

YHTEYSTIEDOT

Valtakunnalliset siivouspalvelut kaiken kokoisille yrityksille.

Siskon Siivous Oy
Helsinki

Ruosilantie 11
00390 Helsinki

 

Avoinna ma-pe 8-16

 

Puh. 029 3400 900
Fax 09 222 3038

 

siskon.siivous@siskonsiivous.fi

Siskon Siivous Oy
Tampere

Tammelan puistokatu 14-16
33100 Tampere

 

 

 

 

Puh. 029 3400 900

 

siskon.siivous@siskonsiivous.fi

Siskon Siivous Oy
Turku

Satakunnantie 31
20300 Turku

 

 

 

 

Puh. 029 3400 900

 

siskon.siivous@siskonsiivous.fi

Siskon Siivous Oy
Porvoo

Teollisuustie 17
06150 Porvoo

 

 

 

 

Puh. 029 3400 900

 

siskon.siivous@siskonsiivous.fi

Y-tunnus 0977912-9

Paperiset laskut:
Siskon Siivous Oy
Ruosilantie 11
00390 Helsinki

Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite 003709779129
Välittäjän tunnus 003708599126
OVT -tunnus 003709779129

HALLINTO

Terhi Kotkansalo
Toimitusjohtaja

040 515 2219

terhi.kotkansalo@siskonsiivous.fi

Heli Norokorpi
Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

0400 722 782

heli.norokorpi@toimivakoti.fi

Seija Helin
Projektipäällikkö
Taloushallinto

040 770 7781

seija.helin@toimivakoti.fi

Sanna Seppänen
Talouspäällikkö

 040 565 8240

sanna.seppanen@siskonsiivous.fi

Rita Rinkinen
Taloushallinnon assistentti

0400 725 474

rita.rinkinen@siskonsiivous.fi

Riitta Tirronen
Toimistoassistentti

040 152 2829

riitta.tirronen@siskonsiivous.fi

Mari Parpala
Markkinointiassistentti

040 833 3886

mari.parpala@toimivakoti.fi

ASIAKASPALVELU

Maiju Aaltonen
Toimistoassistentti

029 3400 900

maiju.aaltonen@siskonsiivous.fi

Caroliina Suvanto
Asiakkuuspäällikkö

040 833 4626

caroliina.suvanto@toimivakoti.fi

MYYNTI

Mia Blanc
Myyntipäällikkö
Sopimussiivous

0500 507 634

mia.blanc@siskonsiivous.fi

Laura Louhi
Myyntipäällikkö
Sopimussiivous

040 176 6456

laura.louhi@siskonsiivous.fi

Carl Jahn
Myyntipäällikkö
Rakennusten loppusiivoukset ja erikoissiivoukset

040 776 6396

carl.jahn@siskonsiivous.fi

Irene Parviainen
Asiakkuusjohtaja
Valtakunnalliset asiakkuudet

040 833 3911

irene.parviainen@siskonsiivous.fi

Hannu Koskinen
Aluepäällikkö
Myynti Itä-Uusimaa

040 528 8889

hannu.koskinen@siskonsiivous.fi

Satu Alestalo
Asiakkuusjohtaja
Myynti Pirkanmaa, Kanta-Häme
Hotellit ja terveydenhuolto valtakunnallinen

040 801 0838

satu.alestalo@siskonsiivous.fi

Virpi Saulamo
Palvelupäällikkö
Erikoissiivous

0400 412 281

virpi.saulamo@siskonsiivous.fi

Paula Kauranne
Myyntipäällikkö
Kotisiivous

040 777 9369

paula.kauranne@toimivakoti.fi

Kim Kukkonen
Myyntipäällikkö
Turku

040 833 3163

kim.kukkonen@siskonsiivous.fi

Saana Raessuo
Palvelupäällikkö
Myynti Turku

040 776 7311

saana.raessuo@siskonsiivous.fi

YLLÄPITOSIIVOUS

Helena Haihu-Nurmi
Palvelujohtaja

040 823 2821

helena.haihu-nurmi@siskonsiivous.fi

Anna-Leena Ettala
Palvelupäällikkö

0400 199 876

anna-leena.ettala@siskonsiivous.fi

Hannu Koskinen
Aluepäällikkö
Itä-Uusimaa

040 528 8889

hannu.koskinen@siskonsiivous.fi

Harry Eerikäinen
Palveluohjaaja

040 833 4561

harry.eerikainen@siskonsiivous.fi

SAIRAALASIIVOUS

Tiina Timonen
Palvelupäällikkö

040 779 5899

tiina.timonen@siskonsiivous.fi

Kristiina Lõugas
Palveluohjaaja

040 565 5251

kristiina.lougas@siskonsiivous.fi

Taina Lassila
Palveluohjaaja

0407799107

taina.lassila@siskonsiivous.fi

KUNNALLISET KOHTEET

Pille Lõhmus
Palveluesimies

040 515 5859

pille.lohmus@siskonsiivous.fi

Kirsika Sinisalu
Palveluohjaaja

040 824 1033

kirsika.sinisalu@siskonsiivous.fi

MYYMÄLÄSIIVOUS

Niina Nyman
Palveluesimies

040 150 8289

niina.nyman@siskonsiivous.fi

Johanna Teili
Palveluohjaaja

040 753 6411

johanna.teili@siskonsiivous.fi

Anna Manninen
Palveluohjaaja

0400 413880

anna.manninen@siskonsiivous.fi

HOTELLI- JA MUSEOSIIVOUS, ELOKUVATEATTERIT

Tarja Kumpulainen
Palveluesimies

040 776 6694

tarja.kumpulainen@siskonsiivous.fi

Anna-Leena Ettala
Palvelupäällikkö

0400 199 876

anna-leena.ettala@siskonsiivous.fi

Daniel Nsiamundele
Palveluohjaaja

040 833 9353

daniel.nsiamundele@siskonsiivous.fi

Karmen Siim
Palveluohjaaja

karmen.siim@siskonsiivous.fi

PORRASSIIVOUS

Katre Laanemets
Palveluesimies

040 809 6680

katre.laanemets@siskonsiivous.fi

Linda Nurmi
Palveluesimies

040 543 6176

linda.nurmi@siskonsiivous.fi

Liina Toro
Palveluohjaaja

040 838 6772

liina.toro@siskonsiivous.fi

Jaanika Laine
Palveluohjaaja

040 824 1106

jaanika.laine@siskonsiivous.fi

TOIMISTOSIIVOUS

Tarja Mäkelä
Palveluesimies

 040 777 4465

tarja.makela@siskonsiivous.fi

Arja Laakso
Palveluesimies

040 777 6649

arja.laakso@siskonsiivous.fi

Jane Kallas
Palveluohjaaja

 0400 186 305

jane.kallas@siskonsiivous.fi

Ryan Shibani
Palveluohjaaja

 0400 175 680

ryan.shibani@siskonsiivous.fi

ERIKOISSIIVOUS

Carl Jahn
Myyntipäällikkö

040 776 6396

carl.jahn@siskonsiivous.fi

Olukayode Adebiyi
Palveluesimies

040 779 0299

kayode.adebiyi@siskonsiivous.fi

Virpi Saulamo
Palvelupäällikkö

0400 412 281

virpi.saulamo@siskonsiivous.fi

Ene Rätsep
Palveluohjaaja

040 776 7119

Joanet Åkerlund
Palveluesimies

040 778 9550

joanet.akerlund@siskonsiivous.fi

Ninja Lampinen
Palveluesimies

040 776 6743

ninja.lampinen@siskonsiivous.fi

Andra Väin
Palveluohjaaja

040 833 4641

Jean-Andre Ngueahou
Palveluohjaaja

0400 179 560

Sari Mettälä
Palveluohjaaja

040 833 4561

TAMPERE – PIRKANMAA & KANTA-HÄME

Simo Tenhunen
Palvelupäällikkö

040 860 1500

simo.tenhunen@siskonsiivous.fi

Satu Alestalo
Asiakkuusjohtaja
Myynti Pirkanmaa, Kanta-Häme
Hotellit ja terveydenhuolto valtakunnallinen

040 801 0838

satu.alestalo@siskonsiivous.fi

TURKU – VARSINAIS-SUOMI & SATAKUNTA

Saana Raessuo
Palvelupäällikkö

040 776 7311

saana.raessuo@siskonsiivous.fi

Kim Kukkonen
Myyntipäällikkö

040 833 3163

kim.kukkonen@siskonsiivous.fi

Hannele Ryhänen
Palveluesimies

040 833 3151

hannele.ryhanen@siskonsiivous.fi

KOTISIIVOUS

Paula Kauranne
Myyntipäällikkö

040 777 9369

paula.kauranne@toimivakoti.fi

Tanja Huuska
Kotisiivouksen liiketoimintajohtaja

040 1487705

tanja.huuska@toimivakoti.fi

Kadri Sõrmus
Palveluesimies

040 824 1095

kadri.sormus@toimivakoti.fi

Kaisa Kajak
Palveluesimies

040 776 1174

kaisa.kajak@toimivakoti.fi

Janely Õunap
Palveluesimies
Äitiyslomalla

VARASTO

Nuguse Huttunen
Varastomies

040 775 5176

nuguse.huttunen@siskonsiivous.fi

LÄHETÄ TARJOUSPYYNTÖ